جدیدترین فایل ها

پاورپوینت کارمندیابی منابع انسانی؛ روابط کارکنان و مذاکرات جمعی پاورپوینت کارمندیابی منابع انسانی؛ روابط کارکنان و مذاکرات جمعی قیمت: 35,000 تومان
پاورپوینت فصل چهاردهم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته رابینز ترجمه الوانی و دانایی فرد پاورپوینت فصل چهاردهم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته رابینز ترجمه الوانی و دانایی فرد قیمت: 35,000 تومان
پاورپوینت فصل سیزدهم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته رابینز ترجمه الوانی و دانایی فرد پاورپوینت فصل سیزدهم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته رابینز ترجمه الوانی و دانایی فرد قیمت: 40,000 تومان
پاورپوینت فصل دوازدهم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته رابینز ترجمه الوانی و دانایی فرد پاورپوینت فصل دوازدهم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته رابینز ترجمه الوانی و دانایی فرد قیمت: 35,000 تومان
پاورپوینت استراتژی های رایج در سطوح سازمان پاورپوینت استراتژی های رایج در سطوح سازمان قیمت: 20,000 تومان
پاورپوینت بررسی استراتژی منابع انسانی شرکت پگاه گیلان با استفاده از رویکرد تحلیل عوامل استراتژیک پاورپوینت بررسی استراتژی منابع انسانی شرکت پگاه گیلان با استفاده از رویکرد تحلیل عوامل استراتژیک قیمت: 40,000 تومان
پاورپوینت خرید و کنارگذاری پاورپوینت خرید و کنارگذاری قیمت: 20,000 تومان
پاورپوینت مدیریت ابزارهای ارتباطی شخصی: بازاریابی مستقیم و تعاملی،بازاریابی دهان به دهان و فروش شخصی پاورپوینت مدیریت ابزارهای ارتباطی شخصی: بازاریابی مستقیم و تعاملی،بازاریابی دهان به دهان و فروش شخصی قیمت: 40,000 تومان
پاورپوینت مدیریت و اقتصاد جهانی پاورپوینت مدیریت و اقتصاد جهانی قیمت: 35,000 تومان
پاورپوینت اجرای استراتژی: جذب نیرو و رهبری پاورپوینت اجرای استراتژی: جذب نیرو و رهبری قیمت: 40,000 تومان

راهنمای بازاریابی

یونیک فایل سایتی است جهت خرید، فروش و بازاریابی انواع فایلهای دانشگاهی، پروژه، گزارش کارآموزی، جزوات درسی، نمونه سوال، پرسشنامه، مقالات ترجمه شده، نرم افزار، وب و برنامه نویسی، طرحهای گرافیکی، طرحهای لایه باز، سورس کد برنامه های اجرایی، اسکریپتهای طراحی سایت و به طور کلی هر فایلی که قابل دانلود و ارزشمند باشد. از این طریق هم کسب درآمد می کنید و هم اینکه از دانش و تجربیات ارزشمند شما دیگران نیز بهره مند می شوند.

راهنمای عضویت در سایت
فرایند ثبت نام و عضویت در سایت بسیار ساده و کوتاه می باشد. پس از کلیک بر روی عضویت، با وارد کردن اطلاعات اولیه و ایمیل خود، و سپس تایید لینک ثبت نام که به ایمیل شما ارسال می شود در سایت ثبت نام می شوید و کنترل پنل کاربری شما بلافاصله ایجاد خواهد شد. ثبت نام در سایت به فروشندگان و بازاریابان توصیه می شودچرا که برای هر عضو سایت امکانات کاملی همچون  جهت فروش فایل، بازاریابی و زیرمجموعه گیری در پنل کاربری فرد پیش بینی شده است.

بازاریابی و کسب درآمد

در یونیک فایل، هر کاربر دارای کد اختصاصی بازاریابی است و اگر فردی با کد مخصوص شما  به سایت وارد شود کلیه فعالیت های انجام شده (خرید و عضویت) به حساب کاربر منظور خواهد شد.

با معرفی و تبلیغ محصولات سایت که لینک های آنها در منوی کسب درآمد آمده است، با صرف مدت زمان کمی به درآمد بالایی دست خواهید یافت.

تمامی محصولات ارائه شده در این سایت قابل دانلود بوده و مبلغ محصول به صورت آنلاین پرداخت می شود.پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله لینک دانلود نشان داده می شود و مشتری می تواند به راحتی فایل خریداری شده را دانلود نماید. همچنین همزمان یک نسخه از فایل به ایمیل خریدار ارسال می گردد.

در صورتی که شخصی توسط لینک بازاریابی شما، محصولی را از سایت خریداری نماید، پورسانت آن محصول بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. نرخ پورسانت ها 30 الی 60 درصد می باشد که توسط فروشندگان تعیین شده است. به عنوان مثال اگر قیمت فایلی 10000 تومان و پورسانت بازاریابی آن 50 درصد تعیین شده باشد، در صورت فروش توسط لینک بازاریابی شما، مبلغ 5000 تومان بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. شما قادرید هر محصول موجود در سایت را به دلخواه برای فروش بازاریابی نمایید هر چند که پیشنها می شود جهت کسب درآمد بالا تمامی فالیهای موجود در سایت را بازاریابی نمایید.

فرمول محاسبه درآمد حاصل از بازاریابی فایل:

بعنوان مثال اگر پورسانت فایل 50 درصد تعیین  شده باشد:

قیمت فایل: 10000

سهم فروشنده(30٪)     3000

سهم سایت(20٪) 2000

پورسانت بازاریابی شما 5000

نکته: سایت یونیک فایل به گونه ای طراحی شده است که چنانچه شخصی با لینک بازاریابی شما وارد سایت شود، تا 30 روز هر خریدی از سایت انجام شود، پورسانت آن محصول به حساب شما افزوده خواهد شد و در صورتی که عضو سایت شود، زیر مجموعه شما محسوب می شود و فعالیتهای وی (فروش فایل و بازاریابی) سبب درآمد زایی برای شما خواهد شد( به ازای هر فروش یا بازاریابی وی، 2 درصد مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد).

آموزش روش های بازاریابی و کسب درآمد در یونیک فایل

شما در یونیک فایل به چند طریق می توانید به راحتی و صرفاً با قراردادن کدهای اختصاصی خودتان در سایتها و وبلاگهایتان، درآمد دائمی کسب کنید. سیستم پیشرفته یونیک فایل، بصورت کاملاً خودکار به محاسبه درصد پورسانت شما و واریز آنی به حسابتان می پردازد.

روشهای کسب درآمد یونیک فایل:

1. قراردادن بنرهای تبلیغاتی سایت با کد اختصاصی مرجع خودتان در سایر سایتها و وبلاگها

برای این منظور کافی است از بخش کدهای بازاریابی، وارد منوی کدهای زیرمجموعه گیری شوید و کد بنر موردعلاقه خود را کپی و در سایت یا وبلاگ خود، در بخش قراردادن کدهای اختصاصی قرار دهید.
2. قراردادن لینک محصولات یا بنر بازاریابی در سایت یا وبلاگ خود

برای این منظور کافی است از بخش کسب درآمد با بازاریابی وارد منوی لیست کدهای فایلها شوید:


سپس با کلیک بر روی گزینه دریافت کد، کد html  اختصاصی فایل مدنظرتان را کپی کنید:در سایت یا وبلاگتان، در صفحه افزودن یا پست جدید، عموماً کلیدی تحت عنوان HTML وجود دارد. روی آن کلیک کرده و در صفحه باز شده، کدی را که در مرحله قبل کپی کردید، قرار دهید:

                        نمونه درگاه کد html در سیستم وبلاگ دهی بلاگ